БҚО әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының “Бәйтерек ауданының 2-ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы МКК
0

 

Жалпы тәжірибе дәрігерлерінің жұмыс кестесі

   Врачи

05.08.2019

06.08.2019

07.08.2019

08.08.2019

09.08.2019

10.08.2019

Асанова А А

1 уч, 4 уч, 18уч 01авг (Озерное)

 

        16.00 - 20.00

 

 

08.00 - 12.00

 

12.00 - 16.00

 

08.00 - 12.00

 

08.00 - 12.00

 

Зыков В.П.

2уч

10.00 - 14.00

10.00 - 14.00

10.00 - 14.00

12.00 - 16.00

16.00 - 20.00

 

Асанова Эльмира Амангельдиевна 3уч

 

08.00 - 12.00

 

16.00 - 20.00

 

08.00 - 12.00

 

08.00 - 12.00

 

12.00 - 16.00

 

Кенжина С.А.

4уч

 

12.00 - 16.00

 

08.00 - 12.00

 

            08.00 - 12.00

 

16.00 - 20.00

 

      08.00 - 12.00

 

09.00 - 14.00

Бисенбаева Ж.С.

5уч

08.00 - 12.00

12.00 - 16.00

16.00 - 20.00

08.00 - 12.00

         08.00 - 12.00

 

Утеева АА

3уч до 1авг,18 уч

Отпуск до

10.09.2019 г

Отпуск до

10.09.2019 г

Отпуск до

10.09.2019 г

Отпуск до

10.09.2019 г

Отпуск до

10.09.2019 г

 

Ульченкова СФ

15уч

Онколог

08.00 - 11.00           Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

Онколог

08.00 - 11.00           Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

Онколог

08.00 - 11.00

Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

 

Онколог

08.00 -11.00

Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

 

Онколог

08.00 - 11.00

Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

 

 

 

Самостоятельный прием

1уч

09.00 - 11.00

14.00 - 16.00

09.00 - 11.00

14.00 - 16.00

     14.00 - 16.00

 

2уч

09.00-11.00

09.00-11.00

09.00-11.00

        10.00 - 12.00

     14.00 - 16.00

 

3уч

 

 

 

 

 

 

 

   Врачи

22.07.2019

23.07.2019

24.07.2019

25.07.2019

26.07.2019

27.07.2019

Асанова А А

1 уч 4 уч

 

08.00-12.00

 

 

16.00-20.00

 

 

12.00-16.00

 

 

08.00-12.00

 

 

08.00-12.00

 

 

Зыков В.П.

2уч

16.00-20.00

 

10.00-14.00

10.00-14.00

12.00-16.00

16.00-20.00

 

Утеева А.А.

3уч

 

12.00-16.00

 

 

08.00-14.00

 

16.00-20.00

Володарка прививка

 

12.00-16.00

 

Кенжина С.А.

               4уч

отпуск

отпуск

отпуск

отпуск

отпуск

 

Бисенбаева Ж.С.

5уч

08.00-12.00

 

12.00-16.00

08.00-12.00

 

16.00-20.00

08.00-12.00

09.00-14.00

Ульченкова СФ

15уч

Онколог

08.00 - 11.00           Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

Онколог

08.00 - 11.00           Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

Онколог

08.00 - 11.00           Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

Онколог

08.00 - 11.00           Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

Онколог

08.00 - 11.00           Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

 

 

Самостоятельный прием

1уч

10.00 - 12.00

10.00 - 12.00

10.00 - 12.00

10.00 - 12.00

10.00 - 12.00

 

2уч

14.00 - 16.00

14.00 - 16.00

14.00 - 16.00

10.00 - 12.00

14.00 - 16.00

 

3уч

11.00 - 13.00

08.00 - 10.00

15.00 - 17.00

08.00 - 10.00

12.00 - 14.00

 

 

 

   Врачи

01.07.2019

02.07.2019

03.07.2019

04.07.2019

05.07.2019

06.07.2019

Асанова А А

1 уч

 

16.00 - 20.00

 

08.00 - 14.00

 

08.00 - 14.00

 

16.00 - 20.00

 

08.00 - 10.00

12.00-16.00

 

 

Зыков В.П.

2уч

 

12.00 - 16.00

 

16.00 - 20.00

 

12.00 - 16.00

 

10.00 - 14.00

 

10.00 - 14.00

 

Утеева А.А.

3уч

 

 

08.00 - 14.00

        

           

08.00 - 14.00

 

        

             08.00 - 14.00

 

 

08.00-10.00

12.00-16.00

 

 

      

       16.00-20.00

 

Кенжина С.А.

               4уч

 

08.00 - 12.00

14.00 - 16.00

 

09.00 - 13.00

14.00 - 16.00

 

 

16.00-20.00

 

 

Отпуск за свой счет

 

 

Отпуск за свой счет

Праздник,за субботу прием 08.07.19г с 09.00-14.00

Бисенбаева Ж.С.

5уч

 

 

отпуск

 

 

отпуск

 

 

отпуск

 

 

отпуск

 

 

отпуск

 

Ульченкова СФ

15уч

Онколог

08.00 - 11.00

Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

 

 

Онколог

08.00 - 11.00           Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

Онколог

08.00 - 11.00

Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

 

Онколог

08.00 -11.00

Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

 

Онколог

08.00 - 11.00

Педиатр

11.00-16.00

обед с 13.00-14.00

 

 

 

Самостоятельный прием

1уч

 

 

 

 

 

 

2уч

 

 

 

 

 

 

3уч

 

 

 

 

 

 

 

   Врачи

20.05.2019

21.05.2019

22.05.2019

23.05.2019

24.05.2019

25.05.2019

Асанова А А 1 уч

 

14.00 - 20.00

(мс 3 уч )

 

08.00 - 10.00,

12.00 - 16.00

 

14.00 - 20.00

 

08.00 - 14.00

 

08.00 - 14.00

 

09.00 - 14.00

 

Зыков В.П. 2уч

 

10.00 - 14.00

 

10.00 - 14.00

    

      12.00 - 16.00

      

       10.00 - 14.00

 

16.00 - 20.00

 

Утеева А.А. 3уч

 

Учеба

 

Учеба

 

Учеба

 

Учеба

 

 Учеба

 

Кенжина С.А. 4уч

 

08.00 - 12.00,

14.00 - 16.00

 

14.00 - 20.00

 

08.00 - 14.00

 

12.00 - 16.00

 

08.00 - 14.00

 

Бисенбаева Ж.С. 5уч

 

Манту

(сборная )

 

Профосмотр

Жамбыд

 

08.00 - 12.00

Офт 12.00 - 13.00

 

16.00 - 20.00

 

12.00 - 16.00

 

Ульченкова СФ 15уч

Онколог 08.00 - 11.00

Педиатр

11.00-16.00,обед с 13

до 14

Онколог 08.00 - 11.00           Педиатр

11.00-16.00, обед с 13

до 14

Онколог 08.00 - 11.00

Педиатр

11.00-16.00, обед с 13 до 14

Онколог 08.00 -11.00

Педиатр

11.00-16.00, обед с 13 до 14

Онколог 08.00 - 11.00

Педиатр

11.00-16.00,обед с 13

до 14

 

Узкие специалисты

 

Профосмотр

Жамбыл

 

Профосмотр

Новенький

     Профосмотр

      Кирсаново

 

 

Самостоятельный прием

1уч

       

 

 

       

  

 

2уч

14.00 - 16.00

 14.00 - 16.00

10.00 - 12.00

14.00 - 16.00

          14.00 - 16.00

 

3уч

         09.00 - 11.00                                       

          09.00 - 11.00    

09.00 - 11.00

        09.00 - 11.00

          09.00 - 11.00

 

 

 

 

Врачи

29.04.2019

30.04.2019

01.05.2019

02.05.2019

03.05.2019

04.05.2019

Асанова А А

1 уч

16.00 - 20.00

08.00-12.00

Праздник

08.00-12.00

12.00 - 16.00

08.00 - 12.00

 

 

Зыков В.П.

2уч

10.00-14.00

16.00-20.00

Праздник

10.00-14.00

10.00-14.00

12.00 - 16.00

Утеева А.А.

3уч

08.00-12.00

12.00-14.00

Праздник

08.00 - 12.00

08.00 - 12.00

 

16.00 - 20.00

Кенжина С.А.

               4уч

08.00-12.00

Профосмотр

Раздольное,

Кр.свет

Праздник

12.00 - 16.00

16.00-20.00

08.00 - 12.00

Бисенбаева Ж.С.

5уч

12.00 - 16.00

08.00-12.00

Праздник

 

16.00 - 20.00

08..00 - 12.00

08.00 - 12.00

Ульченкова СФ

15уч

 Педиатр

11.00-16.00,обед с 13

до 14

 

Педиатр

11.00-16.00, обед с 13

до 14

Педиатр

11.00-16.00, обед с 13 до 14

 

Педиатр

11.00-16.00, обед с 13 до 14

Педиатр

11.00-16.00,обед с 13

до 14

Педиатр

11.00-16.00,обед с 13

до 14

Узкие специалисты

 

Профосмотр

Раздольное,

Кр.свет

 

Профосмотр

факел

Выезд

Акушерки

Чирово

Выезд

Акушерки

Жамбыл

 

Самостоятельный прием

1уч

09.00 - 11.00

14.00-16.00

Праздник

14.00-16.00

09.00-11.00

14.00 - 16.00

2уч

09.00-11.00

14.00-16.00

Праздник

14.00-16.00

14.00-16.00

10.00 - 12.00

3уч

10.00 - 12.00                                                 

          10.00 - 12.00

Праздник

09.00 - 11.00

          09.00 - 11.00

14.00 - 16.00

 

 

 

   Врачи

22.04.2019

23.04.2019

24.04.2019

25.04.2019

26.04.2019

27.04.2019

Асанова А А

1 уч

КСШ 1 смена  с

узкими

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

КСШ 1 смена без

узких

 

 

09.00 - 14.00

Зыков В.П.

2уч

16.00-20.00

10.00-14.00

10.00-14.00

12.00-16.00

10.00-14.00

 

Утеева А.А.

3уч

12.00-16.00

08.00-12.00

08.00 - 12.00

16.00 - 20.00

08.00-10.00 КСШ 2

Смена без узких

 

 

Кенжина С.А.

               4уч

08.00-12.00

Манту

РСШ

16.00 - 20.00

Профосмотр

Озерное

12.00-16.00

 

Бисенбаева Ж.С.

5уч

08.00 - 12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

 

 

08.00 - 12.00

16.00 - 20.00

 

Ульченкова СФ

15уч

 Педиатр

11.00-16.00,обед с 13

до 14

 

Педиатр

11.00-16.00, обед с 13

до 14

Педиатр

11.00-16.00, обед с 13 до 14

 

Педиатр

11.00-16.00, обед с 13 до 14

Педиатр

11.00-16.00,обед с 13

до 14

 

Узкие специалисты

КСШ 1 смена с

узкими

Профосмотр

Январцево

 

Профосмотр

Озерное

 

 

 

Самостоятельный прием

1уч

          09.00-11.00

09.00-11.00

09.00-11.00

          14.00-16.00

    09.00-11.00

 

2уч

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

 10.00-12.00

          14.00-16.00

 

3уч

         10.00 - 12.00                                                 

          09.00 - 11.00

 09.00 - 11.00

         14.00 - 16.00

          10.00 - 12.00